Північний потік
Північний потік Фото gazprom.com

Парубій назвав головні ризики будівництва Росією газогону "Північний потік-2"

Спікер ВР також наголосив, що "енергетична безпека України є гарантією того, що Путін більше ніколи...не перекриє нам газовий вентиль"

"Північний потік-2" може принести Росії колосальні прибутки, які можуть бути спрямовані на посилення агресивних дій як в Сирії, так і в Україні. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій у вівторок, 27 червня. 

Як відзначив Парубій, одним з найважливіших зовнішньополітичних завдань України є блокування будівництва Росією цього газогону в обхід України.

"Енергетична безпека нашої держави є основою для розвитку нашої економіки, гарантією того, що Путін більше ніколи, як у 2009 році, не перекриє нам газовий вентиль. Безпека України, у тому числі й енергетична, невіддільна від безпеки Європи", - наголосив Парубій.

Він також заявив: "Зараз ми працюємо для того, щоб дати відсіч новітній російській енергетичній зброї. Не тільки економічно і політично, але й воєнно небезпечному "Норд Стрім-2" ("Північний потік"). Я не перебільшую — воєнно небезпечному. Тому що Росія більше не буде стримуватися від широкомасштабного вторгнення в Україну, коли не буде на нашій території газотранспортної системи, якою Росія постачає газ на західноєвропейський ринок".

Нагадаємо, раніше Польща, Данія, Швеція, Литва і Румунія звернулися до Єврокомісії із закликом надати письмову оцінку впливу ініційованого Росією будівництва газопроводу "Північний потік-2". 

Попередній матеріал
Мешканці п'ятиповерхівки в Маріуполі пережили потоп і вибух газу – тепер бояться, що вона розвалиться
Наступний матеріал
Спецлітаком до лікарень бундесверу: 14 поранених бійців АТО вирушили лікуватися до ФРН
Loading...
Країни Вишеградської четвірки виступають проти будівництва газогону "Північний потік-2"

Країни Вишеградської четвірки виступають проти будівництва газогону "Північний потік-2"

Байден: "Північний потік-2" невигідний Європі

Байден: "Північний потік-2" невигідний Європі

ЄС може повністю відмовитись від проекту "Північний потік-2" – Коболєв

ЄС може повністю відмовитись від проекту "Північний потік-2" – Коболєв