Північний потік
Північний потік Фото gazprom.com

Країни ЄС звернулися до Єврокомісії щодо російського "Північного потоку-2

Польща, Данія, Швеція, Литва і Румунія вимагають надання письмової оцінки впливу ініційованого Росією будівництва газопроводу

У понеділок, 27 лютого, Польща, Данія, Швеція, Литва і Румунія звернулися до Єврокомісії із закликом про надання письмової оцінки впливу ініційованого Росією будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це заявив віце-міністр енергетики Польщі Міхал Куртика, передає "Польське радіо".

Документ був створений від імені депутатів з різних країн і фракцій з ініціативи голови Комісії з питань енергетики і промисловості Єжи Бузека. Куртика підкреслив, що Європейська комісія не повинна надавати пільгових умов для будівництва другої гілки "Північного потоку", що сполучає Росію та Німеччину по дну Балтійського моря.

У Варшаві наголосили, що стосовно цієї інвестиції повинні застосовуватися всі норми ЄС без винятку – і якби так сталося, то будівництво цього газопроводу стало би нерентабельним.

"Газопровід, що доходить до території Європейського Союзу, повинен підпорядковуватися законодавству Європейського Союзу. Кожна нова інфраструктура повинна з огляду на це дуже ретельно аналізуватися. Європейська комісія повинна однозначно заявити, що цей правовий режим – це режим ЄС, а не когось ще", – додав віце-міністр.

Як повідомляв 5.UA, європейські партнери відмовили РФ у фінансуванні будівництва газопроводу.

Дивіться фото на тему:

Вибух газу у будинку на Одещині: в сусідньому домі повилітали шибки – фотозвіт

/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині
/
Вибух газу на Одещині

Попередній матеріал
У КМДА розробили схему об'їзду аварійного Шулявського шляхопроводу
Наступний матеріал
Космічні туристи: політ до Місяця відбудеться вже найближчим часом
Loading...