Газопровід TANAP vesti.az

Порошенко обговорив з Чавушоглу участь України у проекті газогону TANAP

  У турецькому МЗС відзначили, що політика Туреччини в енергетичній сфері прозора і націлена на національні інтереси

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з главою МЗС Туреччини Мевлютом Чавушоглу. На ній було обговорено, зокрема, шляхи приєднання України до Трансанатолійського газопроводу (TANAP), який постачатиме каспійський газ до Європи в обхід Росії. Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає "Укрінформ".

  "Учора ввечері (9 лютого) ми з Президентом Порошенком обговорювали питання, яким чином Україна зможе взяти участь у реалізації проекту TANAP", – повідомив представник МЗС Туреччини.

  Крім того, Чавушоглу заявив, що політика Туреччини в енергетичній сфері є прозорою, вона не направлена проти жодної з країн, а націлена на національні інтереси. Саме в цьому ракурсі слід розцінювати і проект газопроводу "Південний потік", додає представник турецького дипломатичного відомства.

  "Туреччина з багатьма країнами підписує угоди, втілює енергетичні проекти для своєї енергетичної безпеки та диверсифікації джерел постачання енергоносіїв. І "Південний потік" має для нас велике значення, ми є учасниками цього проекту. Хоча також є країни, які відчувають дискомфорт від цього проекту", – зауважив Чавушоглу.

  "У цьому питанні надзвичайно важливим є саме національний інтерес. Ми ні в якому разі не хочемо робити жодних кроків проти будь-якої країни і не розглядаємо питання з цієї точки зору", – додав він. 

  Як повідомлялося, в січні цьогоріч європейські партнери відмовили РФ у фінансуванні будівництва газопроводу "Північний потік-2".

  Попередній матеріал
  Київрада ухвалила рішення про перейменування станції метро "Петрівка"
  Наступний матеріал
  Водіям на замітку: Критична аварійність на дорогах у восьми областях України – мапа
  Loading...
  В АП оцінили рішення ЄС щодо газогону OPAL

  В АП оцінили рішення ЄС щодо газогону OPAL

  Польща оскаржила скандальне рішення Єврокомісії щодо розширення доступу до газогону OPAL

  Польща оскаржила скандальне рішення Єврокомісії щодо розширення доступу до газогону OPAL

  Україна-ЄС-РФ: Стали відомі результати тристоронніх газових переговорів

  Україна-ЄС-РФ: Стали відомі результати тристоронніх газових переговорів