Станція метро Петрівка Вікіпедія

Київрада ухвалила рішення про перейменування станції метро "Петрівка"

  Згідно процедури, тепер мають відбутися громадські слухання

  У п'ятницю, 10 лютого, на засіданні комісії Київради було схвалено перейменування станції метро "Петрівка" на "Почайну". Про це повідомила член комісії Анабелла Моріна на своїй сторінці у Facebook.

  "Щойно прийняли рішення про перейменування станції метро "Петрівка" на станцію "Почайна"! Члени комісії та присутні стільки добрих слів сказали про Почайну і перейменування! Наступний етап – два місяці громадських обговорень на сайті Київради. І ваш шанс, дорогі друзі, повернути нашу справжню історію", – зазначила Моріна.

  Водночас, за словами глави комісії з найменувань Олексія Резнікова, одного рішення комісії Київради недостатньо.

  "Ще потрібно пройти шлях з підтримкою цього первинного рішення. Після громадських слухань знову на Комісію та потім до Київради. Така процедура", – додав Резніков.

  Як відомо, Почайна – легендарна річка столиці, яка майже зникла. Колишня права притока Дніпра витікала з Йорданського озера на Оболоні. Її вважають ймовірним місцем Хрещення Русі князем Володимиром Святославичем у 988 році.

  Нагадаємо, киянам запропонували перейменувати станцію метро "Петрівка" наприкінці грудня торік.

  Попередній матеріал
  Керівник "Укренерго": Блокада Донбасу може призвести до того, що Україні доведеться імпортувати дорогу електроенергію з Росії
  Наступний матеріал
  Порошенко обговорив з Чавушоглу участь України у проекті газогону TANAP
  Loading...