Земельна реформа
Земельна реформа pixabay.com

Світовий банк надасть $200 млн аграрним підприємствам України: хто отримає гроші в першу чергу

  Читайте по-русски
  У банку зазначили, що зараз сектор не повністю реалізує свій потенціал

  Рада Світового банку схвалила програму на 200 млн доларів для підтримки малих і середніх підприємств України в сільськогосподарському секторі. Про це повідомляє прес-служба банку.

  Програма прискорить приватні інвестиції в сільське господарство. В організації зазначили, що експорт сільськогосподарської продукції залишається основною рушійною силою української економіки: на неї припадає майже 42%, або 18 млрд дол. загальної вартості експорту. Однак у Світовому банку вважають, що зараз сектор не повністю реалізує свій потенціал.

  Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен сказав: "Україна може прискорити свій економічний розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення прозорості своєї сільськогосподарської галузі. Підвищення продуктивності сільського господарства на 30% могло би протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4%".

  Довідка. Світовий банк – це міжнародна фінансова організація, створена з метою забезпечення фінансової та технічної допомоги країнам, що розвиваються. До Світового банку Україна вступила 1992 року (одночасно зі вступом до Міжнародного валютного фонду) і є членом усіх його структур. Із травня 2014 року Група Світового банку надала Україні 5,5 млрд дол. США, а також гарантію оплати газу розміром 500 млн доларів і фінансову гарантію на 750 млн доларів, під яку наша країна залучила кошти на зовнішньому ринку.

  Як повідомляв 5.UA, Японія надасть Україні $2,82 мільйона на гуманітарні потреби

  Попередній матеріал
  Зеленський заявив, що кіновиробництво – одне з його пріоритетних завдань: що відомо
  Наступний матеріал
  11-класники сьогодні складають ЗНО з іспанської, німецької та французької мов – подробиці
  Loading...