Прес-конференція щодо надання урядом Японії допомоги Україні
Прес-конференція щодо надання урядом Японії допомоги Україні 5 канал

На госпіталь Міноборони та відновлення Донбасу: Японія надасть Україні $ 2,82 мільйона на гуманітарні потреби – відео

Читайте по-русски
"5 канал" транслює подію наживо

Уряд Японії надасть 2,82 млн дол. США Україні для задоволення гуманітарних потреб, підтримки вразливих верств населення, відновлення східних областей України та закупівлі медичного обладнання для госпіталю Міністерства оборони. Про таке повідомляє "5 канал".

Посол сказав, що Японія тривалий час стабільно підтримує Україну, кошти направлялися на розвиток інфраструктури, транспорту, охорони здоров'я.

"Сукупний обсяг фінансування із часів незалежності України становить 3,1 млрд дол. США. З часу Революції Гідності ми посилили свою підтримку. Сумарно вона становить 1,87 млрд дол. США", – додав Такаші Кураі.

Він також сказав, що починаючи із 2014 року, Японія надає кошти для підтримки населення східних областей України.

"Вона реалізовувалася безпосередньо у Донецькій та Луганській областях. Впроваджувалися ці проекти у співпраці з ООН та іншими міжнародними організаціями. Сумарно ця підтримка становить 47 млн доларів", – нагадав він.

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко подякував міжнародним партнерам за допомогу. 

Він також зазначив: "Ці кошти надаються уряду Україну, але вони безпосередньо спрямовуються для людей, які проживають на Сході".

Попередній матеріал
Український Пікассо: у музеї зібрали майже сотню картин одного з найсміливіших експериментаторів ХХ століття
Наступний матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради – відео
Loading...