Ілюстративне фото
Ілюстративне фото ex.ua

Держдеп оголосив тендер на програму сприяння свободи Інтернету в Україні

  Читайте по-русски
  Американська сторона готова профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч до $1,180,500

  Держдеп США в п'ятницю оголосив тендер на реалізацію програми, яка б сприяла просуванню свободи Інтернету в Україні в умовах конфлікту з РФ. Про це йдеться на офіційному сайті Державного департаменту США.

  "Державний департамент США, Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) оголошує відкритий конкурс для організацій, зацікавлених у поданні заявок на програми, які сприятимуть свободі Інтернету в Україні", – зазначається в оприлюдненому документі.

  Мета нової програми буде спрямована на політику, що сприятиме свободі слова в Інтернеті в Україні; об'єднуватиме експертів технічної сфери, юристів, представників громадянського суспільства, ЗМІ й приватного сектору на цьому напрямі; посилюватиме взаємодію між секторами щодо боротьби із загрозами свободі Інтернету тощо.

  "Програма має зосередитися на консенсусі серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо вирішення питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки й свободи слова в Інтернеті", – зазначається в документі.

  При цьому передбачено, що програма триватиме від одного до трьох років. Американська сторона готова профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч до $1,180,500.

  Попередній матеріал
  У СБУ пояснили, чому не впустили австрійського журналіста
  Наступний матеріал
  Літургія Української Греко-Католицької Церкви у Святій Софії 7 квітня не відбудеться: стало відомо чому
  Loading...