СБУ
СБУ СБУ

У СБУ пояснили, чому не впустили австрійського журналіста

  Читайте по-русски
  Журналіст сам наголошував в інтерв'ю про можливі загрози його життю під час перебування в Україні, повідомили в СБУ

  СБУ підтвердила інформацію про заборону в'їзду до України на рік австрійському журналісту Крістіану Вершютцу. Про це повідомила Служба безпеки України у Facebook.

  Силовики розповіли, що такі кроки необхідні, щоби гарантувати безпеку журналіста. Адже він сам наголошував в інтерв'ю про можливі загрози його життю під час перебування в Україні. Тож щоб уникнути можливих провокацій, в СБУ вирішили заборонити журналісту в'їзд до нашої держави. Все згідно з чинним законодавством, наголошують у спецслужбі.

  Нагадаємо, від початку збройного конфлікту в окупованому Криму та на Донбасі Вершютц у своїх матеріалах використовував штампи кремлівської пропаганди. Зокрема, розповсюджував фейкові новини мовника "Russia today", що дискредитують ЗСУ, заперечуючи російську збройну агресію. Впродовж останніх 4 років Крістіан Вершютц відвідував окуповані території Луганської та Донецької областей через неконтрольовані пункти пропуску з території Росії, чим порушив порядок перетину українського кордону. У Євросоюзі вже знають про відповідну заборону в'їзду Крістіану Вершютцу наголосили, що підтримують територіальну цілісність України. Втім, додають, такі рішення повинні ухвалюватися відповідно до основних прав і свобод, включаючи Європейську конвенцію про права людини.

  Попередній матеріал
  Як в анексованому Криму відзначили день народження Тараса Шевченка
  Наступний матеріал
  Держдеп оголосив тендер на програму сприяння свободи Інтернету в Україні
  Loading...