Фото Tut.by

Суд Лондона заборонив "Газпрому" виводити активи з Англії та Нідерландів: як це пов'язано з "Нафтогазом"

  Читайте по-русски
  Окрім цього, "Газпром" зобов'язаний протягом 28 днів з моменту задоволення клопотання надати грошове забезпечення на рахунок суду чи ескроу-рахунок одного з лондонських банків як гарантію виконання вимог суду

  Англійський комерційний суд постановив, що примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу у справі між "Газпромом" і "Нафтогазом" стосовно транзиту може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа у Швеції, за умови виконання "Газпромом" певних дій. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

  "Лондонський суд постановив, що примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу може бути проведене після рішення Апеляційним судом округу Свеа, за умови виконання "Газпромом" певних дій. Зокрема, суд обтяжив "Газпром" додатковими зобов'язаннями щодо неприховування та невиведення своїх активів з юрисдикцій Англії та Нідерландів", – йдеться у повідомленні.

  Окрім цього "Газпром" зобов'язаний протягом 28 днів з моменту задоволення клопотання надати грошове забезпечення на рахунок суду чи ескроу-рахунок одного з лондонських банків як гарантію виконання вимог суду.

  Водночас це не скасовує обов'язків "Газпрому" щодо неприховування активів та невиведення їх з території Англії.

  "Якщо "Газпром" ухилятиметься від виконання ухвали Англійського комерційного суду, до нього будуть застосовані санкції у вигляді штрафів або притягнення до кримінальної відповідальності директорів чи інших посадовців Газпрому. Своєю чергою, "Нафтогаз" зможе безперешкодно продовжити виконання рішення Стокгольмського арбітражу на території Англії та Уельсу", – наголосили в "Нафтогазі".

  Попередній матеріал
  Прокуратура відновила досудове слідство у справі Саакашвілі: що відомо
  Наступний матеріал
  "Забороняю навіть називати ім'я мого чоловіка": вдова Героя України Рибака викрила Тимошенко у брехні
  Loading...

  У Великій Британії заморозять активи "Газпрому" за клопотанням "Нафтогазу"

  "Нафтогаз" подав контраргументи на рішення шведського суду стосовно боргу "Газпрому" – Коболєв

  "Підемо у суди в Європі": "Нафтогаз" домагатиметься арешту активів "Газпрому"