"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

Малюська пропонує законодавчо заборонити стягнення 10 млрд грн із "ПриватБанку" на користь Суркісів

Читайте по-русски
Міністр запевняє: ухвала незаконна, нахабна та безглузда

"ПриватБанк" не повен віддавати 10 мільярдів гривень Суркісам. Про це написав чільник Мін'юсту Денис Малюська в себе на сторінці у Facebook і попросив депутатів якомога швидше ухвалити законопроєкт, який розробило його відомство.

Допис проілюстрував документом, який складається з однієї сторінки. Пояснив: без ухвали цього закону "Привату" доведеться на користь шести офшорних компаній, пов’язаних із братами Суркісами, віддати гроші. Адже так напередодні вирішив суддя Вовк із Печерського суду.

Малюська запевняє: ухвала незаконна, нахабна та безглузда, але – судові рішення є обов'язковими до виконання. А оскільки очікувати на розгляд апеляції чи касації – довго і позитивний результат не гарантований, тому й написав проєкт закону. Він надає можливість не здійснювати примусове виконання цієї ухвали.

"Чому б не повернути Суркісам їхні депозити? Тут не питання повернення депозитів. Якщо суд розгляне справу, встановить, що гроші потрібно повертати, і таке рішення набере законної сили – значить так тому і бути. Але тут суд нічого не досліджував і не аналізував. Відбувається не правосуддя, а знущання над ним. До чого тут я? Я не хочу мовчати і спостерігати, як крадуть гроші та нищать довіру до судів. Особливо моїми руками (нагадаю, ДВС – у системі Мін’юсту)", – написав Малюська.

Нагадаємо, юристи "ПриватБанку" стверджують: позивачі влаштували так звані каруселі. Були подані декілька однотипних заяв, інші були залишені без розгляду і тільки суддя Вовк наразі здійснює розгляд.

Попередній матеріал
Наполіг на тому, аби залишитися на передовій: у Києві вшанували пам’ять загиблого в АТО журналіста Олега Задоянчука
Наступний матеріал
Довічна стипендія для батька Зеленського: за що виправдовується Шмигаль – сюжет
Loading...

"За межами здорового глузду": як Суркіси виграли суд у "ПриватБанку" і які можуть бути наслідки

Рішення на майже 10 млрд грн: як Суркіси виграли суд у "ПриватБанку" і що уряд планує робити далі – "Інфовечір"

Уряд готує апеляцію на рішення суду про стягнення 10 млрд грн із "ПриватБанку" на користь Суркісів

Заплатити 10 млрд грн: суд став на сторону Суркісів у справі проти "ПриватБанку" – включення

Офшорні рахунки компанії Зеленського "засвітилися" в брудних американських потоках Коломойського" – розслідування Watchdogs

Коломойський і Боголюбов вивели з "ПриватБанку" понад 100 млрд грн – директор НАБУ