Кабінет Міністрів України
Кабінет Міністрів України Depositphotos

Уряд готує апеляцію на рішення суду про стягнення 10 млрд грн із "ПриватБанку" на користь Суркісів

  Читайте по-русски
  Рішення суду не стосується питання націоналізації "ПриватБанку", заспокоїв прем'єр-міністр

  Кабінет Міністрів не погоджується з рішенням Печерського райсуду про примусове стягнення з "ПриватБанку" майже 10 млрд грн на користь компаній, пов'язаних із братами Суркісами. Це рішення буде оскаржене в апеляційному суді, заявив очільник уряду Денис Шмигаль у Facebook.

  За його словами, зараз очікується повний текст рішення, аби сформувати юридичну позицію для апеляції.

  "Ми вважаємо, що рішення Печерського суду прийнято з порушенням норм процесуального законодавства, без розгляду справи по суті. Кабінет Міністрів продовжить співпрацю з "ПриватБанком" та Національним банком для захисту інтересів держави та всіх українців", – написав Шмигаль.

  Він також уточнив, що рішення суду не стосується безпосередньо питання націоналізації "ПриватБанку".

  У Міністерстві фінансів також заявили, що не погоджуються з ухвалою суду: "Міністерство фінансів… буде продовжувати захищати інтереси держави та банку. Наступним кроком є підготовка апеляційної скарги на проголошену сьогодні ухвалу".

  У Національному банку заявили, що "продовжать захищати законність рішень про націоналізацію "ПриватБанку" та докладуть усіх зусиль, щоб "зберегти фінансову стабільність і не допустити втрати коштів платників податків".

  "Судові процеси навколо "ПриватБанку" тривають. Ми вважаємо, що рішення про конвертацію коштів, пов'язаних з ексвласниками осіб у "ПриватБанку" у 2016 році (bail-in), було справедливим і адекватним, з огляду на витрачені державою кошти для порятунку "ПриватБанку" та фінансової системи", – мовиться в заяві НБУ.

  Нагадаємо, напередодні суд став на сторону Суркісів у справі проти "ПриватБанку".

  Попередній матеріал
  Байден розкритикував реакцію Трампа на отруєння Навального
  Наступний матеріал
  "А що з Медведчук TV?": під Нацрадою зібралась акція на підтримку "Прямого"
  Loading...