Данилюк
Данилюк uapress.com

Спроби Коломойського повернути собі "ПриватБанк" загрожують фінансовій системі – Данилюк

  Читайте по-русски
  Наразі взагалі немає механізмів, які зробили б можливим повернення  "ПриваБанку" його колишнім власникам

  Спроби одного із колишніх власників "ПриваБанку" олігарха Ігоря Коломойського повернути собі фінустанову – загрожують стабільності фінансової системи України. Таку думку висловив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк в ефірі телеканалу "Україна".

  За словами Данилюка, націоналізація відбулася законно. Банк справді не був платоспроможним і Національний банк вивів його з ринку, згідно із законодавством, наголосив секретар РНБО.

  Окрім цього, за словами посадовця, нині немає механізмів, які б зробили можливим повернення  "ПриваБанку" його колишнім власникам. Адже держава інвестувала в установу 155 млрд грн. У випадку його повернення на ринок – ці кошти потрібно повернути.

  Водночас, секретар РНБО зазначив, що нині досі тривають суди щодо "ПриватБанку" і варто дочекатися їхніх ухвал.

  Нагадаємо, у грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів банку ухвалив рішення про націоналізацію установи. У вересні 2018-го Окружний адміністративний суд Києва підтвердив правомірність визнання банку неплатоспроможним. Пізніше, цей же суд скасував таке рішення, визнавши націоналізацію незаконною.

  Попередній матеріал
  Простіше винайти телепортацію: новий міністр інфраструктури відмовився від Hyperloop
  Наступний матеріал
  Частина української делегації все ж поїде на сесію ПАРЄ – Гончаренко
  Loading...