Hyperloop
Hyperloop відкриті джерела

Простіше винайти телепортацію: новий міністр інфраструктури відмовився від Hyperloop

  Читайте по-русски
  Криклій назвав ідею "м'яко кажучи, абсурдною"

  Проекту Hyperloop, яким опікувався попередній міністр інфраструктури Володимир Омелян, в Україні не буде. Таку заяву зробив вже чинний чільник Мінінфрастуктури Владислав Криклій, передає дніпровська газета "Наше місто".

  "Ми з паном Омеляном один одного поважаємо. Ніхто нікого не ображає і тим більше не згадує про "Гіперлуп". Я вважаю, що ідея, м'яко кажучи, абсурдна. І якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то вже простіше винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше і простіше. І нові дистанції так можна організовувати. У нашому випадку, на жаль, "Гіперлупа" не буде. Але я все одно хочу, щоб українська інфраструктура їздила, літала, плавала і розвивалася максимально в усіх напрямках", – каже міністр.

  Довідково: розроблена Маском транспортна система Hyperloop складається зі сталевих труб, усередині яких пересувається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Hyperloop планує перевозити вантажі з 2019 року, а пасажирів – з 2021 року. Для цього треба розв'язати технічні та логістичні проблеми.

  Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян ще рік тому заявляв, що запуск надшвидкісного поїзда за технологією Hyperloop в Україні може відбутися у найближчі пять, максимум – 10 років.

  Попередній матеріал
  Штаб ООС: два десятки обстрілів, четверо армійців поранені
  Наступний матеріал
  Спроби Коломойського повернути собі "ПриватБанк" загрожують фінансовій системі – Данилюк
  Loading...