Hyperloop
Hyperloop відкриті джерела

Омелян про запуск Hyperloop: "Для України – це осяжна перспектива у найближчі 5-10 років"

  У світлому майбутньому амбітного проекту переконаний очільник Мінінфраструктури

  Запуск надшвидкісного поїзда за технологією Hyperloop в Україні може відбутися у найближчі пять, максимум – 10 років. Про таке заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на брифінгу 22 жовтня, передає "Укрінформ".

  "Ми слідкуємо за прогресом (за технологією Hyperloop – ред.)...Для України це осяжна перспектива у найближчих п'ять, макисимум десять років", – переконаний урядовець.

  Нагадаємо, 14 червня цьогоріч Міністерство інфраструктури України підписало меморандум з компанією Hyperloop Transportation Technologies (HTT) у сфері впровадження технології Hyperloop в Україні. Документ передбачає, що сторони спільно розроблятимуть технологію та шукатимуть інвесторів для цього проекту.

  При цьому тестовий майданчик для надшвидкісного вакуумного потяга Hyperloop в Україні можуть запустити вже 2019 року. Його розмістять у першій космічній столиці України – Дніпрі. 

  Довідково: розроблена Маском транспортна система Hyperloop складається зі сталевих труб, усередині яких пересувається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Hyperloop планує перевозити вантажі з 2019 року, а пасажирів – з 2021 року. Для цього треба розв'язати технічні та логістичні проблеми.

  Попередній матеріал
  Наявних адвокатів замало: чому суд переніс розгляд справи Савченко
  Наступний матеріал
  Аварія за участі автобуса команди "Дизель шоу": стало відомо, яких травм зазнали артисти