'ПриватБанк'
'ПриватБанк' відкриті джерела

"Такі ситуації ставлять під питання рівність усіх перед законом": бізнес-спільнота США відреагувала на переслідування Гонтарєвої

  Читайте по-русски
  Бізнес-спільнота закликає президента і уряд належним чином реагувати на такі випадки

  Ділова спільнота, об’єднана Європейською бізнес-асоціацією та Американською торговельною палатою в Україні, глибоко стурбована останніми подіями навколо "ПриватБанку" та ексочільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої. Така інформація з'явилася на сторінці Американської торгової палати в Україні на Facebook.

  "Такі ситуації однозначно дають як бізнесу, так і інвесторам, тривожний сигнал та ставлять під питання безпеку, справедливість та рівність усіх перед законом в Україні", – йдеться у повідомленні.

  У Торговій палаті зазначають, що націоналізація "ПриватБанку" була важливим кроком для забезпечення фінансової та макроекономічної стабільності в Україні, сприяла стійкості всієї банківської системи.

  "Бізнес-спільнота закликає Президента, Уряд та правоохоронні органи належним чином реагувати на такі випадки, керуючись принципами справедливості, рівності та захищеності всіх громадян, незалежно від посад та політичних поглядів", – зазначено в дописі.

  Там підсумовують: "Забезпечення макроекономічної стабільності, незалежності Національного банку та продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом для сталого економічного зростання України також мають бути непохитними пріоритетами всіх гілок влади. Американська торговельна палата в Україні та Європейська бізнес-асоціація і надалі підтримуватимуть зусилля НБУ в реформуванні фінансового сектора України та уважно стежитимуть за розвитком подій у цій сфері".

  Нагадаємо, Гонтарєва відповіла на закиди, що нібито вона сама організувала підпал свого будинку. Також ексчільниця НБУ розповіла, що отримувала погрози від Коломойського впродовж останніх п'яти років, а в останні 3-4 місяці підключився Портнов.

  Попередній матеріал
  Податкова у Раді: хто стоїть за "божевільними законопроєктами" №1209 і №1210 – ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Верховній Раді визначили новий склад української делегації в ПАРЄ – перелік
  Loading...

  Уряд шукає "компроміс" із Коломойським щодо "ПриватБанку" – Гончарук (оновлено)

  Націоналізація "ПриватБанку" та справа моряків: Порошенко прокоментував свій допит у ДБР

  Порошенка допитали слідчі ДБР: що він розповів на брифінгу

  Поліція обшукує одне з відділень "ПриватБанку" – з чим це пов'язано

  Юридичний радник "ПриватБанку" назвав умову, за якої банк і надалі лишатиметься державним

  Коломойський для Зеленського може стати проблемою, і все погано закінчиться – експерт