Гончаренко
Гончаренко depo.ua

Частина української делегації все ж поїде на сесію ПАРЄ – Гончаренко

  Читайте по-русски
  Неприпустимо, щоб звучала позиція Кремля і не звучала позиція України, наголосив нардеп

  Частина української делегації все ж візьме участь у засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи, незважаючи на офіційну відмову України від участі в сесії ПАРЄ. Таку уточнення зробив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Facebook.

  Йдеться про тих народних обранців, які відстоювали позицію України і у попередньому складі делегації, і увійшли в новий. Тому, за його словами, Україна не відмовляється брати участь у засіданнях Парламентської асамблеї Ради Європи.

  Київ і надалі відстоюватиме свої позиції у ПАРЄ. Але на знак того, що Україна не підтримує рішення асамблеї щодо повернення Росії до її складу без санкцій – не буде представляти новий склад делегації.

  "Україна не подає свій новий склад делегації на найближчу сесію ПАРЄ, яка стартує 30 вересня. Таким чином чинним залишається старий склад делегації. Це серйозний дипломатичний сигнал, який демонструє реакцію країни на повернення в ПАРЄ російської делегації без санкцій... Вважаю неприпустимим, щоб на такому важливому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала наша позиція", – написав Гончаренко.

  Нагадаємо, раніше голова профільного комітету ВР нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко заявив, що делегація України взагалі не поїде на сесію ПАРЄ.

  Попередній матеріал
  Спроби Коломойського повернути собі "ПриватБанк" загрожують фінансовій системі – Данилюк
  Наступний матеріал
  17 депутатів прогуляли понад 90% голосувань у Раді – КВУ
  Теги:
  Loading...