ПриватБанк
ПриватБанк politeka.net

"Приватбанк" отримав рекордний прибуток за минулий рік

  Читайте по-русски
  При цьому за підсумками 2018 року "ПриватБанк" виявився одним з найкращих серед українських банків за показником перевищення доходів над витратами, що становив 45%

  За минулий рік "ПриватБанк" збільшив чистий комісійний дохід, тобто прибуток від надання послуг та проведення банківських транзакцій, у півтора раза – до 15,2 млрд грн. Такі дані наведено в підтвердженому аудиторською компанією E&Y річному звіті банку.

  "Збільшення кількості активних клієнтів на 10% та зростання обсягів транзакцій як у відділеннях, так і в онлайн-каналах дали змогу досягти збільшення чистого комісійного доходу на 49%, порівняно з 2017 роком", – зазначено в документі.

  Згідно з річним звітом "ПриватБанку", зростання чистих комісійних доходів за умов збільшення порівняно з 2017 роком операційних витрат усього на 14,7% забезпечило банку отримання рекордного за підсумками 2018 року прибутку в розмірі 12,8 млрд грн.

  "Комісії формують значну частину прибутку банку та є важливим фактором стійкості бізнесової моделі: чистий комісійний прибуток банку на 109% покриває адміністративні витрати", – зазначено у звітності банку.

  При цьому за підсумками 2018 року "ПриватБанк" виявився одним з найкращих серед українських банків за показником перевищення доходів над витратами, що становив 45%.

  Нагадаємо, за даними НБУ, "ПриватБанк" домінує на ринку роздрібних безготівкових операцій в Україні та забезпечує надходження 42% чистого комісійного доходу всього банківського сектора.

  Попередній матеріал
  Полторак розповів, як має реагувати Україна на російську паспортизацію ОРДЛО
  Наступний матеріал
  "Зовсім інша машина": Полторак анонсував модернізацію літака Су-24МР
  Loading...

  У "Приватбанку" стався масштабний збій

  Офіційно: Apple Pay вже працює в Україні

  Заборгованість екс-власників перед "ПриватБанком" перевищила 210 мільярдів

  Гонтарева нагадала, що радник Зеленського підтримав націоналізацію "Приватбанку"

  Гонтарєва розповіла, до чого може призвести скасування націоналізації "ПриватБанку"

  "Принциповий момент": економіст оцінив ризики у справі "ПриватБанку" після інавгурації Зеленського