Приватбанк
Приватбанк Фото із відкритих джерел

ПриватБанк заблокував незаконні фінансові операції на 880 млн грн – подробиці

  Читайте по-русски
  Більшість заблокованих за нормами фінмоніторингу транзакцій – це операції, пов'язані з незаконним переведенням у готівку

  У прес-службі Приватбанку повідомили, що від початку 2019 року служба фінансового моніторингу установи запобігла проведенню операцій, які, згідно з чинним законодавством, є незаконними і сумнівними. Їх загальна сума перевищує 880 млн грн. Про таке інформує "Фінансовий клуб".

  Там додали, що більшість заблокованих за нормами фінмоніторингу транзакцій – це операції, пов'язані з незаконним переведенням у готівку, або схемні операції з легалізації грошових коштів.

  Як повідомляв 5.UA, у п'ятницю, 15 лютого, Постійна палата третейського суду в Гаазі офіційно оприлюднила часткове арбітражне рішення у справі державного ПриватБанку проти Російської Федерації щодо експропріації активів банку в Криму після анексії півострова.

  "Суд визнав, що він має юрисдикцію щодо всіх вимог ПриватБанку проти Російської Федерації. Російська Федерація порушила свої зобов'язання за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, незаконно експропріювавши активи ПриватБанку в Криму, тому ПриватБанк має право на відшкодування за таку експропріацію в повному обсязі", – зазначили у прес-службі фінустанови.

  При цьому стало відомо, що розмір відшкодувань з боку РФ на користь "Приватбанку" за незаконні дії агресора суд визначить під час наступного етапу арбітражного розгляду.

  Попередній матеріал
  Обмеження до 30 пільгових поїздок у Києві є незаконним – суд
  Наступний матеріал
  Передали матеріали до поліції: НАЗК зафіксувало "ліві" внески до виборчого фонду Зеленського
  Loading...

  "Призові опитування": як у мережі організували новий вид шахрайства

  "Через фірми Коломойського і Зеленського відмивали гроші "Приватбанку" – Ар'єв зареєстрував в ДБР відповідну заяву

  Гроші витягти не змогли: в Запоріжжі злочинці підірвали банкомат "ПриватБанку"

  $41 млн вкладників "ПриватБанку" були виведені на рахунки коміків студії "Квартал 95" – Ар'єв

  У Харкові підірвали та пограбували 2 банкомати – "ПриватБанк" обіцяє винагороду за інформацію

  "Приватбанк" виграв суд проти РФ щодо кримських активів – рішення Гааги