"ПриватБанк"
"ПриватБанк" http://dnepr.info

"Приватбанк" виграв суд проти РФ щодо кримських активів – рішення Гааги

  Державний банк планує отримати від агресора відшкодування на більш як мільярд доларів

  У п'ятницю, 15 лютого, Постійна палата третейського суду в Гаазі офіційно оприлюднила часткове арбітражне рішення у справі державного "Приватбанку" проти Російської Федерації щодо експропріації активів банку в Криму після анексії півострова.

  "Суд визнав, що він має юрисдикцію щодо всіх вимог "Приватбанку" проти Російської Федерації, Російська Федерація порушила свої зобов'язання за двосторонньою угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, незаконно експропріювавши активи "Приватбанку" в Криму, і що "Приватбанк" має право на відшкодування за таку експропріацію в повному обсязі", – зазначили у прес-службі фінустанови.

  При цьому стало відомо, що розмір відшкодувань з боку РФ на користь "Приватбанку" за незаконні дії агресора суд визначить під час наступного етапу арбітражного розгляду.

  Також, державний банк планує отримати від агресора відшкодування на більш як мільярд доларів. 

  Довідково: "Приватбанк" (Дніпро) працює на українському ринку з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Фінансова установа перебуває в державній власності з грудня 2016 року. За підсумками 2018 року, "Приватбанк" отримав 11,7 мільярдів гривень прибутку.

  Як інформував 5.UA, 10 травня 2018 року суд у Гаазі одностайно ухвалив, що Росія несе відповідальність за порушення прав українських інвесторів і має відшкодувати їхнім компаніям збитки за анексію Криму. Нині йдеться про суму в 159 млн доларів.

  Попередній матеріал
  Суд зарахував до держбюджету близько півтора мільярда гривень – Юрій Луценко
  Наступний матеріал
  Зловмисники атакували офіційний сайт МОЗ – що відомо
  Loading...