glavnoe.ua

Посол розповіла, за яких умов "американські гравці зацікавляться приватизацією в Україні"

За словами посла США в Україні Марі Йованович, американським компаніям цікаві майже всі сектори економіки, але особливу увагу вони звертають на українську аграрну галузь і енергетику

Американські компанії та інвестиційні фонди активно цікавляться приватизацією в Україні майже в усіх галузях економіки, але для їх участі Україна повинна забезпечити відповідні умови. Про це в інтерв’ю "Новое время" заявила посол США в Україні Марі Йованович.

"Багато інтересу до української приватизації. Головне, щоб та проходила відкрито, прозоро, конкурентно. При цих умовах американські гравці будуть зацікавлені в участі в аукціонах", – запевнила Йованович.

Посол відзначила, що американським компаніям цікаві майже всі сектори економіки, але особливу увагу вони звертають на українську аграрну галузь і енергетику.

Говорячи про переваги України перед іншими країнами Східної Європи, Марі Йованович зауважила, що Україна багата природними ресурсами, має добре розвинену промисловість, яка виробляє товари з доданою вартістю.

"Усе це створює умови для економічного зростання. У минулому році український ВВП почав зростати. Я сподіваюся, цього року зростання продовжиться. Люди все більше вірять у перспективи країни. Все більша частина доходу залишається в їхніх кишенях після сплати податків і покупки необхідних речей", – додала вона.

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Підміна цифр номера: кіберполіція розповіла про нові "хитрощі" смс-шахраїв
Наступний матеріал
Україні потрібен окремий Антикорупційний суд – посол США
Loading...

Україна у вересні отримає 62 тонни енергетичного вугілля зі США – Чалий

Пропозиція про надання летальної зброї Україні очікує на ухвалення в Білому домі – Данфорд

Волкер: Вибори в ОРДЛО неможливі, доки Україна не отримає необхідний доступ до території

Переговори Трампа та Порошенка: що розповіли у Білому домі

Проблиск первинних галактик: яке відкриття зробили вчені з України та США

Іноземні інвестори та українські бонди: як минув перший день візиту Порошенка до США