Twitter / Donald J. Trump

Переговори Трампа та Порошенка: що розповіли у Білому домі

Одне з питань під час переговорів – шляхи врегулювання ситуації на українському сході

Білий дім оприлюднив офіційне повідомлення за підсумками зустрічі президентів США та України Дональда Трампа та Петра Порошенка у четвер, 21 вересня. 

"Президент Трамп привітав реформи в Україні, які сприяли економічному зростанню та її оборонному потенціалу, і закликав президента Порошенка продовжувати працювати над усуненням корупції та покращенням бізнес-клімату в його країні", – зазначається в повідомленні.

Також у Білому домі кажуть, що Трамп підтвердив підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Окремо наголошується, що сторони обговорили шляхи досягнення миру на Донбасі.

Раніше Президент України за підсумками зустрічі повідомив: "Надзвичайно важливо, що є спільне бачення нової якості співпраці в питанні безпеки. Ми детально обговорили всі напрямки розширення цієї співпраці, починаючи від співпраці з військовою академією West-Point та завершуючи співпрацею з міноборони США та іншими інститутами".

Після переговорів із Дональдом Трампом Порошенко зустрівся з представниками провідних американських компаній і американських бізнесменів і закликав їх приходити з інвестиціями на український ринок.

Петро Порошенко наголосив, що попри російську агресію, Україна не лише стабілізувала макроекономічне становище, а й перейшла до зростання.

"Ми прийшли сюди одразу після зустрічі із президентом Трампом. Я дуже радий, що президент Трамп підтримує інвестування американського бізнесу в Україну та проведення українських економічних реформ. Це дуже важливо для нас. Мені здається, усе йде дуже добре. Подібні заходи дуже важливі для нас, щоб повідомити весь світ про те, що Україна – інша. І зараз правильний час і правильне місце, щоб інвестувати в нашу державу", – заявив Президент України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Проблиск первинних галактик: яке відкриття зробили вчені з України та США
Наступний матеріал
У Раді представили Держбюджет-2018: нардепи оцінили неоднозначно
Loading...