5.ua

НБУ підозрює клієнтів 41 банку в махінаціях

  Нацбанк надав правоохоронцям інформацію, яка здебільшого стосувалась проведення фіноперацій з готівкою у значних обсягах

  Національний банк України за сім місяців 2016 року направив до правоохоронних органів 24 листи з інформацією про здійснення або намір клієнтів 41 банку провести підозрілі фінансові операції, передає прес-служба НБУ в Facebook.

  Так, тільки в липні була направлена інформація про клієнтів 11 банків. Регулятор надав правоохоронцям інформацію, яка здебільшого стосувалась проведення клієнтами банків фінансових операцій з готівкою у значних обсягах, а також операцій з переказу коштів за кордон, які можуть свідчити про виведення капіталів з України.

  "Впровадження Нацбанком процедури аналізу фінансових операцій банківських установ та посилення банками практики KYC ("знай свого клієнта") дає позитивний результат. Проводити схемні операції стало набагато важче, і зловмисники тепер намагаються використовувати більш складні та розгалужені схеми", –сказав директор Департаменту фінансового моніторингу Ігор Береза.

  Попередній матеріал
  Порошенко з Туском обговорили "цинічні провокації Росії в окупованому Криму"
  Наступний матеріал
  Ільченко: У мене в Севастополі 24 серпня 2014 року був прямий ефір про святкування Дня Незалежності
  Теги:
  Loading...

  Скасування стипендій: чого чекати студентам

  У Нацбанку озвучили прогноз інфляції і ВВП до 2018 року

  Нацбанк визнав неплатоспроможним державний банк

  Нацбанк вперше випустив золоту монету вагою 2 унції