"Нафтогаз"
"Нафтогаз" скріншот

"Нафтогаз" оновив склад правління компанії

  Читайте по-русски
  У компанії зазначають, що зміни були проведені з метою збільшити ефективність "Нафтогазу"

  У наглядовій раді НАК "Нафтогаз України" провели кадрові зміни. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на пресслужбу компанії.

  Відтак, було введено до складу правління компанії директора з юридичних питань Ярослава Теклюка, фінансового директора групи Петера ван Дріла, а також виконавчого директора з трансформації групи Отто Ватерландера, повідомила пресслужба компанії.

  Водночас наглядова рада припинила повноваження членів правління компанії – Юрія Колбушкіна та генерального директора акціонерного товариства "Укртранснафта" Миколи Гавриленка.

  На сьогодні правління "Нафтогазу" налічує п'ять осіб: голову правління Андрія Коболєва, першого заступника голови правління Сергія Перелому, а також новообраних членів правління – Теклюка, ван Дріла та Ватерландера.

  У компанії зазначають, що зміни були проведені з метою збільшити ефективність компанії.

  Там також уточнили, що у структурі групи більшість операційних рішень ухвалюватимуть керівники дивізіонів – "Інтегрований газовий бізнес", "Нафта", "Технічне забезпечення", "Нова енергія", – і директори групи за напрямами.

  НАК як єдиний акціонер АТ "Укртрансгаз", АТ "Укргазвидобування", АТ "Укртранснафта", АТ "Укрспецтрансгаз", АТ ДАТ "Чорноморнафтогаз" також оновив статути компаній, замінивши колегіальні виконавчі органи одноосібними. У групі вважають, що такі зміни прискорять трансформацію.

  "Ключовим елементом трансформації групи "Нафтогаз" є принцип персональної відповідальності. Це рішення наглядової ради є наступним важливим кроком на шляху до трансформації: тепер повноваження відповідатимуть обов'язкам керівників. Рішення ухвалюватимуться прозоріше, а керівники стануть більш підзвітними", – наводить пресслужба компанії слова голови правління Коболєва.

  "Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом із транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією України.

  Попередній матеріал
  У Міноборони не проти скоротити термін служби призовників – пояснення Загороднюка
  Наступний матеріал
  Влана, Фея та Ілай: якими рідкісними іменами найчастіше називали новонароджених киян у 2019 році
  Loading...

  "15 млрд грн економії для українців": які нові подробиці про газовий контракт з РФ розповіли в "Нафтогазі" – сюжет

  Українські підприємства та населення зекономлять 48 млрд грн завдяки контракту на транзит – оператор ГТС

  Пресконференція: подробиці газових переговорів і перші дні роботи незалежного оператора ГТС

  У "Нафтогазі" назвали переваги нового газового контракту, порівняно з попереднім

  Вітренко повідомив, якою буде вартість транзиту газу Україною для "Газпрому"

  Пішли перші кубометри за новим контрактом: українська ГТС з 1 січня працює за європейськими правилами