Павло Петренко
Павло Петренко 5.ua

Мін'юст подав касацію на відмову стягнення з "Газпрому" 80 мільйонів – Петренко

  17 липня Київський апеляційний госпсуд скасував рішення про списання дивідендів "Газпрому" на користь погашення штрафу Антимонопольному комітету України

  Міністерство юстиції України подало касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного господарського суду про скасування рішення суду нижчої інстанції, яке передбачає стягнення дивідендів з "Газтранзиту" на рахунок штрафу "Газпрому". Йдеться про майже 80 мільйонів гривень. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, передає "112 Україна".

  "Міністерство юстиції вже подало касаційну скаргу. Ми вважаємо дане рішення Апеляційного суду незаконним, упередженим, і так само ми передали матеріали у правоохоронні органи", - розповів Петренко.

  Як відомо, 17 липня Київський апеляційний госпсуд скасував рішення суду нижчої інстанції від 6 червня, згідно з яким Державній виконавчій службі дозволили провести списання 79,877 мільйонів гривень дивідендів, що підлягають сплаті компанії "Газпром" (Росія) від приватного акціонерного товариства "Газтранзит" (Київ) у рахунок погашення накладених Антимонопольним комітетом штрафу та пені у загальному розмірі 172 мільярдів гривень.

  Також додамо, що 14 червня 2017 року суд дозволив стягнення 80 млн з "дочки" російського "Газпрому" на користь України. 

  Нагадаємо, Україна в особі "Нафтогазу України" судиться з російським "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі за двома контрактами: щодо транзиту російського газу до ЄС з території України та купівлі-продажу Україною російського газу. У "Нафтогазі" раніше роз'яснили, за що саме "Газпрому" доведеться платити українській стороні.

  Попередній матеріал
  Українські промисловці вбачають небезпеку у тарифному нововведенні Кабміну
  Наступний матеріал
  В результаті обшуків в "Укрспирті" податківці вилучили продукції на суму близько 180 млн гривень
  Loading...