Обшуки на заводах "Укрспирту"
Обшуки на заводах "Укрспирту" sfs.gov.ua

В результаті обшуків в "Укрспирті" податківці вилучили продукції на суму близько 180 млн гривень

Участь в обшуках взяли 430 працівників податкової міліції

Після обшуків на спиртових заводах держаного підприємства "Укрспирт" співробітники податкової міліції вилучили продукції на суму понад 180 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

"За результатами вжитих заходів працівниками податкової міліції вилучено та залишено на відповідальне зберігання 97 903,1 декалітрів спиртовмісної продукції на орієнтовну суму понад 180 млн гривень", - сказано у повідомленні.

Санкціоновані Шевченківським районним судом м. Києва обшуки проводилися на території 14 областей. Участь в обшуках взяли 430 працівників податкової міліції.

Варто зазначити, що найбільшу кількість продукції було вилучено на Косарському МПД у Черкаській області - 29 646 декалітрів.

"Вирішуються питання щодо призначення інвентаризації залишків продукції та сировини, що знаходяться на спиртових заводах, а також проведення експертиз зразків вилученої продукції.

Посадові особи ДП "Укрспирт" сприяли проведенню слідчих дій ДФС та Генеральної прокуратури України. Триває слідство", - наголошує прес-служба.

Як повідомляв 5.UA, податкова міліція разом із Генеральною прокуратурою у понеділок, 24 липня, проводили обшуки на 41 спиртзаводі з метою припинення протиправної діяльності у сфері незаконного виробництва та реалізації підакцизної продукції.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мін'юст подав касацію на відмову стягнення з "Газпрому" 80 мільйонів – Петренко
Наступний матеріал
Дизайн нового iPhonе 8: через "витік" інформації стало відомо більше
Loading...

"Вєсті", "Юнісон" та схеми Клименка: для чого ГПУ та поліція провели 150 обшуків

"Клименко нервує": На місця обшуків приміщень екс-міністра приїжджають кремезні "захисники імперії"

Матіос: Силовики проводять 183 обшуки у приміщеннях, що належать екс-міністру Клименку