Дизайн нового iPhonе 8: через "витік" інформації стало відомо більше

Що лишиться від старих моделей, а що зміниться - розповіли журналіст Forbes та компанія-виробних чохлів для смартфону Nodus

У мережі з'явились фото версії фінального дизайну нової моделі смартфонів iPhone 8. Відповідні зображення з'явились у журналіста видання Forbes. Крім того, відповідні дані надали виробникові чохлів для смартфона – компанії Nodus, що отримала від Apple всі необхідні дані про габарити та розміщення елементів керування телефону, передає itc.ua

Як стало відомо, новий iPhone матиме 5,8-дюймовий OLED-екран. Кути екрану будуть округленими, а службова інформація (індикація мереж, ступінь заряду тощо) - винесена на додаткову панель. Туди ж вмонтують динамік, фронтальну камеру та стандартні датчики наближення й освітленості.

За даними джерел, повідомлення ОС і додатків будуть відображатися на основному екрані, а "чорна смужка" буде використовуватися виключно для службових потреб.

Крім того, зазначається, що традиційної для Apple кнопки Home у нижній частині передньої панелі не лишиться. Натомість, її зроблять віртуальною. А от сканер відбитків пальців перенесуть на більшу кнопку - включення на правій грані телефону. Раніше ж поширювалася інформація про те, що сканер можуть перенести на задню панель.

Також стало відомо, що аудіопорти залишилися незмінними, і 3,5 мм гніздо не з'явилось у новій моделі iPhonе. Користувачі телефону, як і раніше, мають використовувати перехідники або фірмові навушники Apple.

Джерела також повідомляють, що на задній панелі смартфону можна буде побачити тільки вертикальну "камеру-світлофор" з двома об'єктивами, які розділяє спалах.

Фінальний дизайн iPhone 8: що цього разу вигадали у компанії – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В результаті обшуків в "Укрспирті" податківці вилучили продукції на суму близько 180 млн гривень
Наступний матеріал
У посольстві України в США прокоментували твіт Трампа щодо "підтримки Клінтон"