нафтогаз 5.ua

"Нафтогаз" і "Газпром" проводять серію переговорів щодо рішень Стокгольмського арбітражу

  Сторони визначають конкретні суми, які вони мають виплатити одна одній за рішенням арбітражу

  НАК "Нафтогаз України" і російський газовий монополіст "Газпром" проводять низку переговорів щодо рішення Стокгольмського арбітражу, яке було прийнято за результатами розгляду суперечки між компаніями за контрактом на закупівлю газу на період 2009-2019 років. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

  "НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Газпром" проводять серію переговорів, мета яких визначити конкретні суми, що сторони мають виплатити одна одній за рішенням арбітражу. Переговори проходять на нейтральній території", - йдеться в повідомленні.

  Як зауважили у "Нафтогазі", рішення Стокгольмського арбітражу від 31 травня 2017 року "містить лише принципи, за якими має бути розрахована сума ретроактивної компенсації за переплати, здійснені "Нафтогазом", а також ціна, яка має бути застосована до будь-яких обсягів газу, отриманих "Нафтогазом", але не оплачених у повному обсязі".

  У разі, якщо переговори "Нафтогазу" та "Газпрому" не будуть успішними, остаточне рішення ухвалить арбітраж.

  Як повідомляв 5.UA, 14 червня 2017 року суд дозволив стягнення 80 млн з "дочки" російського "Газпрому" на користь України. Нагадаємо, Україна в особі "Нафтогазу України" судиться з російським "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі за двома контрактами: щодо транзиту російського газу до ЄС з території України та купівлі-продажу Україною російського газу.

  Згодом у "Нафтогазі" роз'яснили, за що саме "Газпрому" доведеться платити українській стороні.

  Попередній матеріал
  Жителі окупованих територій відмовляються від проходження служби в лавах ЗС РФ
  Наступний матеріал
  У столиці подорожчає постачання гарячої води
  Loading...