Е-декларації
Е-декларації twitter.com

Корчак розповіла, чому не затверджуються результати перевірки е-декларацій

  Питання затвердження результатів перевірки цих осіб неодноразово (25, 30 та 31 травня) виносилося на засідання НАЗК

  Голова НАЗК Наталія Корчак заявляє, що агенція не затверджує результатів повної перевірки е-декларацій топ-посадовців через те, що відповідальний за її проведення заступник голови Нацагентства відмовляється належно оформлювати її результати. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  Корчак сказала: "Розуміючи важливість питання перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та відповідальність перед суспільством як голова НАЗК хочу звернути увагу на те, чому не затверджуються результати здійснення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування". 

  Окрім того, як зазначається у повідомленні, законом України "Про запобігання корупції" та Порядком проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чітко передбачено порядок проведення перевірки декларацій зазначених осіб, а також визначено вимоги до оформлення результатів таких перевірок. Так, відповідно до Порядку повна перевірка декларацій проводиться за рішенням Національного агентства, в якому надається доручення його члену провести повну перевірку декларацій через працівників відповідного структурного підрозділу.

  Корчак заявила, що 22 лютого рішенням НАЗК заступнику голови Руслану Радецькому було доручено провести повну перевірку декларацій за 2015 рік осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, зокрема, Президента України, Прем'єр-міністра України, першого віце-прем'єр-міністра України, віце-прем'єр-міністрів України, міністрів.

  Як зазначила очільниця НАЗК, питання затвердження результатів перевірки цих осіб неодноразово (25, 30 та 31 травня) виносилося на засідання Національного агентства, однак на розгляд його членів  не були подані результати перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Крім того, зауважила вона, у проекті рішення про результати перевірки згаданих декларацій відсутня інформація про використання даних із ЗМІ, мережі Інтернет, які стосуються конкретного суб'єкта декларування.

  Корчак сказала: "Член Національного агентства –  заступник голови Руслан Радецький, нехтуючи вимогами Закону України "Про запобігання корупції", а також Порядку, категорично відмовляється оформлювати результати повної перевірки декларацій відповідно до вимог законодавства".

  Очільниця НАЗК додала: "Таким чином, члени Національного агентства позбавлені можливості затвердити результати здійснення Радецьким повної перевірки декларацій осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, адже оформлення таких результатів не відповідає вимогам чинного законодавства... рішення про результати повинно бути оформлено відповідно до вимог чинного законодавства України".

  Попередній матеріал
  Імпорт української сталі не є загрозою для турецьких металургів – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Реформа управління держфінансами: Мінгареллі анонсував допомогу Україні у 55 млн євро
  Loading...

  Апеляційний суд відмовив НАБУ в доступі до реєстру е-декларацій СБУ – Центр протидії корупції

  "Не шукайте чорну кішку в темній кімнаті" – Кличко прокоментував перевірку НАБУ його декларації

  В ЄС закликають НАЗК пришвидшити перевірку е-декларацій

  Е-декларація: головному податківцю Вишгорода мати подарувала понад 2 млн грн

  Лише 35 нардепів можуть спати спокійно: Луценко прокоментував перевірку е-декларацій

  Які фракції Верховної Ради зривають медичну реформу – "Час. Підсумки дня"