Х'юг Мінгареллі
Х'юг Мінгареллі фото Цензор.НЕТ

Реформа управління держфінансами: Мінгареллі анонсував допомогу Україні у 55 млн євро

  Аби програма підтримки стала можливою, Євросоюз має бачити політичну волю української влади забезпечувати умови ефективного виконання Рахунковою палатою своїх завдань

  У найближчі кілька місяців Євросоюз може виділити Україні 55 млн євро на проведення реформи ефективного управління державними фінансами. Про це на конференції повідомив керівник представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі, передає УНІАН.

  Він зазначив, що одна з цілей Угоди про асоціацію України та ЄС, що повністю вступить у силу вже у вересні 2017 року, – це саме допомога Україні в поліпшенні системи держуправління.

  "У рамках цього ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити ефективне управління державними фінансами. З цією метою ми надамо Кабінету міністрів величезну програму допомоги, яка передбачає бюджет в 55 млн євро. Ця програма набере чинності через кілька місяців та сприятиме підвищенню ефективності управління державними коштами місцевими громадами", – анонсував Мінгареллі.

  Втім, голова представництва ЄС підкреслив, що аби програма підтримки стала можливою, Євросоюз має бачити політичну волю української влади забезпечувати умови ефективного виконання Рахунковою палатою своїх завдань. Зокрема, Мінгареллі наголосив на необхідності прискорення процесу обрання членів колегії Рахункової палати і на інтенсифікації взаємодії між урядом, Верховною Радою та палатою.

  Нагадаємо, єврокомісар Йоганнес Ган під час візиту на схід повідомив, що ЄС розглядає питання надання Україні 50 млн євро на гуманітарні та інфраструктурні проекти.

  Попередній матеріал
  Корчак розповіла, чому не затверджуються результати перевірки е-декларацій
  Наступний матеріал
  Уряд вперше затвердив бюджетну резолюцію – план на три роки
  Loading...

  У ЄС виступають проти ідеї видачі жителям окупованих територій паспортів старого зразка

  Безвіз для українців: у МЗС пояснили, кого завертають на кордонах та чому

  Три дні без віз: У ДПСУ розповіли, скільки українців в'їхали до ЄС і скількох не пустили

  Медична реформа: журналісти дізналися, які послуги лікарів будуть платними, а які – безкоштовними

  Клімкін: "Щоб колаборанти, які співпрацюють із владою РФ, потоком пішли в ЄС – так не буде"

  "Чергу займають о другій ночі": як отримати біометричний паспорт та оминути "аншлаг"