Йоганнес Ган
Йоганнес Ган Ірина Геращенко / Facebook

Єврокомісар анонсував надання Україні допомоги у 50 мільйонів євро – Геращенко

Сьогодні, 2 червня, єврокомісар Йоганнес Ган здійснив візит на Донбас та особисто ознайомився з ситуацією в АТО

Єврокомісар Йоганнес Ган під час візиту на схід повідомив, що ЄС розглядає питання надання Україні 50 мільйонів євро на гуманітарні та інфраструктурні проекти. Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

"Сьогодні комісар Ган проанонсував, що розглядається питання надання Україні 50 мільйонів, які також мають піти на гуманітарні і інфраструктурні проекти", – написала Геращенко.

За її словами, протягом останніх років Єврокомісія виділила близько 400 млн євро на допомогу Україні, зокрема, й гуманітарну. З них 1,3 млн було виділено на допомогу Маріуполю, зокрема створення медичної лабораторії у Східному районі, що постраждав від обстрілів взимку 2015-го.

Крім того, місто змогло закупити нові тролейбуси, а 2 червня в Маріуполі відкрили перший гуртожиток для 35 родин переселенців. "Це правильно, коли європейські високопосадовці на власні очі бачать, куди спрямовується євродопомога. На реінтеграцію Донбасу – це є державна політика української влади", – підкреслила Геращенко.

Як стало відомо, сьогодні під час візиту на Донбас єврокомісар Ган побачив відновлений після обстрілів район "Східний" у Маріуполі, а також побував в медичній лабораторії і гуртожитку, що були побудовані і реконструйовані за європейський кошт. Крім того, йому показали зруйноване постійними атаками ворога Широкине.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Особисто все перевірив: Турчинов відвідав передову в зоні АТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Як російський кілер, що намагався вбити подружжя добровольців, потрапив до України, не привернувши уваги СБУ – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
Гройсман розповів про успіх програми "Доступні ліки" в Україні
Loading...