Facebook / Департамент консульської служби МЗС України

Безвіз для українців: у МЗС пояснили, кого завертають на кордонах та чому

  За даними на 13 червня, до ЄС в'їхали більше 26 тисяч українців

  Безвіз працює системно і ритмічно, ускладнень у перетині кордону немає. Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС на сторінці у Facebook.

  Як повідомляється, станом на 13 червня до Євросоюзу в’їхали більше 26 тисяч громадян України за біометричними паспортами, у тому числі 2910 – без віз.

  "Кілька осіб повернуто з кордону. Кожен із випадків обґрунтований. Причини повернення – накладена раніше заборона на в’їзд однією з країн ЄС та спроба в’їхати до ЄС за старим закордонним паспортом і без візи", – повідомили в консульській службі.

  У відомстві також додали, що всі громадяни, які не мали заборони на в’їзд або перевищення дозволеного терміну короткотермінового перебування, в’їхали безперешкодно.

  "Мінімальний показник непропусків українців є результатом широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи, проведеної МЗС напередодні та під час запровадження безвізу, зокрема інтерв’ю та коментарі керівництва Департаменту провідним ЗМІ, участь у теле- та радіоефірах, а також – іншими органами центральної влади", – зазначається в повідомленні.

  У консульській службі резюмували: "Інформація про перетин кордону без віз – динамічна, постійно змінюється, але загальна картина є зрозумілою: безвіз працює відповідно до вимог, необґрунтованих рішень щодо в’їзду немає, а громадяни охоче використовують право безвізових подорожей".

  Нагадаємо, за даними ДПСУ, українці з початком дії безвізу найбільше виїжджають до Польщі, Угорщини, Словаччини і Румунії.

  Як повідомляв 5.UA, завдяки безвізу паспорт України злетів у світовому рейтингу

  Попередній матеріал
  Вислані з Молдови дипломати РФ вербували бойовиків на Донбас – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Тріатлон на візку: Броварчанин Олег Іваненко готується встановити світовий рекорд
  Loading...