5 канал

Індія хоче поповнити свій повітряний парк українськими Ан-132 – подробиці

  Презентація Ан-132D відбувається в Індії вперше, літак, зокрема, здійснює демонстраційні польоти у рамках виставки

  Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський в рамках міжнародної авіаційної виставки в Індії "АероІндія 2019" обговорив з представниками оборонного відомства Індії просування новітнього українського літака Ан-132 на індійський ринок. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

  "У рамках виставки відбулася зустріч Олега Гладковського з державним міністром з питань оборони Індії Субхаш Бхамре, під час якої сторони обговорили питання розширення співпраці між країнами, зокрема, можливість просування новітнього українського літака Ан-132 на індійський ринок для заміни парку літаків Ан-32 ВПС Індії. Презентація Ан-132D відбувається в Індії вперше, літак, зокрема, здійснює демонстраційні польоти в рамках виставки", – йдеться у повідомленні.

  Окрім цього було розглянуто питання стосовно можливості постачання в Індію запчастин та боєприпасів для військової техніки радянського зразка, спільної участі українських підприємств у ремонті та модернізації такої бронетехніки.

  Також відбулися переговори Гладковського з заступником міністра оборони з питань оборонного виробництва Аджаєм Кумаром, під час яких було обговорено питання щодо залучення представників приватного сектора оборонної промисловості Індії до спільного українсько-індійського виробництва товарів військового та подвійного призначення. Перший заступник секретаря РНБО України зазначив, що підприємства українського ОПК готові брати активну участь у реалізації програм Make in India, що, в свою чергу, дасть змогу розпочати масштабні взаємовигідні спільні проекти.

  Повідомляється, що також відбулися зустрічі з керівниками найбільших індійських державних та приватних компаній, під час яких йшлося про можливість спільного виробництва сучасних РЛС та модернізації систем ППО.

  Попередній матеріал
  На Київщині 2 солдати-строковики підірвалися під час навчань на полігоні: що відомо
  Наступний матеріал
  Денісова змушена була "ловити" Москалькову в коридорах парламенту Греції: що обговорили

  "Бочка" й посадка "по-афганськи": як на виставці AERO India-2019 презентували Ан-132-D

  Україна презентує транспортник Ан-132-D на виставці в Індії

  Пожежа в готелі столиці Індії: 17 людей згоріли живцем – відео

  Українські режисери поставили номер для співачки Pink на BRIT Awards у Лондоні – фото, відео

  "Буксир віз контрабанду": чому в Одесі майбутній курортний сезон на одному з пляжів під загрозою зриву

  Уроки англійською та гра на барабанах: як запроваджують альтернативну освіту в столичній школі