Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

Старт-апи, кібербезпека, авіапольоти: що дасть Україні ЗВТ з Ізраїлем

Шалені перспективі співпраці – в цифровій інфраструктурі

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив, що дає Україні підписання угоди про ЗВТ з Ізраїлем. 

"У випадку Ізраїля переговори йшли довго. Нині, фактично, ми знімаємо всі обмеження. Це дає величезний поштовх для двосторонньої торгівлі. Я переконаний, що ми побачимо результат у короткостроковій перспективі – це рік-два часу", – зазначає міністр.

Він також пояснює, які саме ізраїльські проекти цікаві Україні. 

"З точки зору інфраструктури – це чудово. Ми бачимо, що авіаперевезення між Україною та Ізраїлем є найбільшими. Це та лінія, яка генерує величезний прибуток для всіх компаній, що літають у цьому напрямку – більше, ніж Київ-Берлін чи Київ-Брюссель на цьому етапі.

Шалені перспективі – в цифровій інфраструктурі. Ізраїль відомий як нація старт-апів. Вони вкладають величезні державні і приватні кошти в розвиток цифрової інфраструктури, нових винаходів. Я сподіваюся, що спільно з українцями ми зможемо зробити прекрасні речі. Ми над цим уже співпрацюємо у сфері кібербезпеки, інших новацій на транспорті", – розповідає Омелян. 

Крім того, чільник Мінінфраструктури додає: було б корисно залучати ізраїльські компанії для створення українських компаній з будівництва нових інфраструктурних об'єктів. 

Більше подробиць – у відео: 

Як інформував 5.UA, 21 січня 2019 року Україна підписала угоду про ЗВТ з Ізраїлем

Попередній матеріал
Новітня "суперзброя" Путіна: чи така потужна, як про неї подейкують – "БлогПост"
Наступний матеріал
Десант, ударні вертольоти, "кікімори": на Приазов'ї пройшли навчання підрозділів ДШВ
Loading...