Людмила Денісова
Людмила Денісова Facebook / Людмила Денісова

Денісова змушена була "ловити" Москалькову в коридорах парламенту Греції: що обговорили

  Денісова наголосила, що троє поранених українських моряків потребують негайної госпіталізації

  Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова обговорила в коридорі будівлі парламенту Греції з омбудсменом Росії Тетяною Москальковою питання надання медичної допомоги військовополоненим морякам. Про це український омбудсмен написала у Facebook.

  "Поспілкувалася з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Ми домовлялися про зустріч у Греції, але російською стороною так і не було погоджено час. Тому я вимушена була зупинити російського омбудсмена просто в коридорі будівлі Парламенту Грецької Республіки", – написала Денісова.

  Посадовець розповіла, що вони обговорили питання щодо медичної допомоги пораненим військовополоненим морякам та призначеного їм РФ обстеження.

  "Я наголосила, що обстеження – це не лікування. Василь Сорока, Андрій Ейдер та Андрій Артеменко потребують негайної госпіталізації та кваліфікованої допомоги лікарів, а не поверхневих оглядів" – написала Денісова.

  Крім того, український омбудсмен нагадала про погіршення стану здоров'я Павла Гриба та Едема Бекірова: "Їх досі не забезпечено повноцінним лікуванням, незважаючи на наявність медичних висновків про надкритичний стан здоров'я".

  Вона також у черговий раз уточнила позицію уповноваженого з прав людини в РФ стосовно обміну ув’язненими: "Москалькова повідомила, що в неї немає для цього мандату. Водночас я нагадала їй, що представником РФ у Трьохсторонній контактній групі Борисом Гризловим на останньому засіданні ТКГ зазначено, що саме Москалькова має займатися цим питанням".

  За її словами, блокування процесу обміну та ненадання відповіді з цього питання Україні засвідчує, що російській стороні не цікава доля своїх громадян, і "це вкотре підтверджує, що РФ не має бажання дотримуватися норм міжнародного гуманітарного права щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина".

  Попередній матеріал
  Індія хоче поповнити свій повітряний парк українськими Ан-132 – подробиці
  Наступний матеріал
  445 обстрілів за 2 доби: ворог гатить по мирних поселеннях з районів, куди не допускають місію ОБСЄ – Наєв
  Loading...

  "Ви і ваш лідер – вбивці українців!": Порошенко поставив на місце пропагандиста Кремля в ООН

  "Поставити Росію на місце": головні меседжі Порошенка в Генасамблеї ООН і реакція світових лідерів

  Порошенко в Генасамблеї ООН: Росія готується до військового удару по Україні

  "Невідомий пропонував дати свідчення": адвокат розповів про тиск РФ на полонених моряків

  Кремль приречений на поразку у війні з Україною, тактично ми вже виграли – Порошенко

  Чий Крим: розвінчуємо російські міфи щодо півострова