5.ua

"Може замінити славнозвісного "Срібного коня": чим дивуватиме "Антонов" на авіасалоні в Індії

  "АНТОНОВ" представить в Індії 4 сучасних програми

  Із 20 до 24 лютого 2019 року ДП "Антонов" братиме участь у міжнародному авіасалоні Aero India 2019, який відбудеться в місті Бенгалуру в Індії. Про таке повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

  "На статичній стоянці та в програмі демонстраційних польотів буде представлено легкий багатоцільовий літак Ан-132Д, який стане однією з новинок аерошоу. Розроблений на основі добре відомого в країні транспортного літака Ан-32, він в перспективі може стати ефективною заміною славнозвісного "Срібного коня" в парку ВПС Індії. ДП "Антонов" також готовий продовжити програму взаємодії з Індією в напрямку подовження ресурсу існуючого флоту Ан-32 з 40 до 50 років", – повідомили в компанії.

  Крім того, в рамках загальнонаціональних програм Індії щодо забезпечення регіональних пасажирських аеропортів та пасажирських перевезень ДП "Антонов" представить проект Regional Wings, заснований на пропозиціях використання пасажирських літаків сімейства Ан-1Х8. Вони можуть ефективно працювати в кліматичних та ландшафтних умовах регіону. Серед новітніх проектів буде також представлена програма створення військово-транспортного літака короткого зльоту та посадки Ан188.

  Попередній матеріал
  Різдвяний поштомат зі столичного ВДНГ потрапив до Книги рекордів Гіннеса
  Наступний матеріал
  На Закарпатті священник забарикадувався у церкві, але громада все одно перейшла до ПЦУ