Ховався місяцями: жінка виявила під своїм ліжком незнайомого чоловіка – відео

Жінка знайшла чоловіка, який ховався в її спальні, та з'ясувала, що він мешкав у неї вдома таємно протягом чотирьох місяців

Розпочавши відео з невеликої передісторії, користувачка під ніком thehodgepodgeplace розповіла, що придбала свій перший будинок у 26 років і мешкала в ньому з двома дітьми. Вона згадала, що працюючи по 80-90 годин на тиждень, часто змушена була залишатися на кілька ночей у будинку батьків, які також допомагали їй доглядати за дітьми. Про це повідомляє "Дивогляд".

Спершу вона подумала, що це гризун, а не людина

Сім'я була відсутня вдома приблизно 11-12 годин щодня, а іноді й довше. Одного разу, після ночі, проведеної у батьків, вона повернулася додому близько 9 ранку і виявила чоловіка, що ховався під її ліжком. Жінка вирішила подрімати, роздяглася і залізла в ліжко, коли до неї долинули дивні звуки.

Вона почула шум і подумала, що це миша, але потім відкинулася на край ліжка і побачила, що з-під нього стирчать сині джинси та чорні шкарпетки. Авторка історії почала кричати, вибігла з дому, сіла в машину і негайно зателефонувала в поліцію. Вона розповіла, що під час дзвінка побачила, як чоловік виходить з її дому. Виявилося, що це був хлопець, якого вона найняла для стрижки газону.

Після прибуття поліції та обстеження будинку, жінка зауважила кілька речей: використаний посуд і зниклі предмети, що свідчили про те, що чоловік жив там уже деякий час.

"Він зізнався, що живе в моєму будинку вже чотири місяці. Проникав, коли мене не було, користувався моїм душем, грав у PlayStation моєї дитини, їв мою їжу", — поділилася вона.

У своєму відео жінка зазначила, що поліція підтвердила, що чоловік був безпритульним. Відео набрало 1,3 мільйона переглядів, і багато користувачів захотіли довідатись більше подробиць. Надалі жінка розповіла, що незнайомець виявився другом її брата зі шкільних років.

@thehodgepodgeplace

Цікаво, що у своєму відео блогерка використала слово "сквотер". Таким чином позначають людей, які незаконно займають порожні або покинуті будівлі чи землі без дозволу власників. Такі дії називаються сквотингом. Сквотери можуть жити в таких приміщеннях, використовуючи їх для проживання, роботи або культурних заходів.

Ставлення до сквотерів може різнитися. У деяких країнах їхню діяльність можуть частково легалізувати або толерувати, якщо будівлі тривалий час не використовуються. В інших місцях їх можуть переслідувати, виселяти і штрафувати.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як у США чоловіка під час сну "засмоктала" гігантська воронка.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше