Затримання злочинця

Вбивця уникав в'язниці 20 років, використовуючи хитрий спосіб – фото й відео

odditycentral.com

Він був здивований тим, що його вдалося знайти після такого довгого часу

Китаєць, якого розшукували за вбивство, майже 20 років прожив у горах провінції Хубей, де прикидався збирачем сміття з вадами слуху та мовлення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Oddity Central.

Ввечері 22 травня 2004 року в селі Оуміо Дайінг у провінції Сяньян сталася суперечка між Сяо та його сусідом, під час якої Сяо вдарив сусіда лопатою, що призвело до його смерті на місці.

Розуміючи наслідки, Сяо вирішив, попри наявність дружини та 11-річної дитини, втекти в гори Аньсі в провінції Фуцзянь, де жив і працював як сміттяр, щоб уникнути покарання. Протягом 20 років Сяо мовчав, не спілкуючись з людьми, щоб уникнути розголосу.

Однак нещодавно поліція, порівнюючи фотографії Сяо з базою даних, змогла знайти його у горах провінції Фуцзянь. Запитавши його про місце його походження, він визнав, що він розшукується за вбивство.

Сяо був здивований тим, що його вдалося знайти після такого довгого часу, і висловив сподівання, що з його родиною все добре. Затриманий визнав свою вину та показав місце злочину, після чого був відправлений до в'язниці.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, як чоловік зізнався у вбивстві дружини, але знайденому тілу виявилося 1,6 тис років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ