Лапка собаки

Пішла до ветеринара з собакою, але дізналася про зраду – нетипова історія про жінку та її домашнього улюбленця

Peter Laing / Unsplash

Вона ледь стримувала сльози, коли дізналася шокуючу інформацію

Молодий ветеринар у свій перший день на новому місці опинився в центрі непростої сімейної ситуації. Навіть не підозрюючи цього, він допоміг клієнтці, яка привела своє цуценя на огляд, розкрити подружню невірність. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на платформу Reddit.

Як зазначив ветеринар, коли привезли домашнього улюбленця до клініки, він був у важкому стані. Рентгенівські знімки виявили непрохідність у шлунку тварини. Під час успішної операції з'ясувалося, що причиною закупорки стали жіночі стрінги.

"Ми відклали білизну на бік. Пізніше, коли приїхала власниця тварини, вона здивовано сказала: "Стрінги?! У мене немає стрінгів! Я ніколи не носила стрінгів!". Потім вона покликала свого чоловіка й почала сваритися з ним. З'ясувалося, що спідня білизна належить його коханці. Мені дуже шкода. Це жахливо дізнатися про зраду таким чином. Сподіваюся, що вона розлучиться і буде почуватиметься краще", – написав 26-річний ветеринар.

Він також додав, що власниця цуценя зовсім не очікувала такого, але намагалася стримувати сльози, хоча всім було зрозуміло, як їй важко.

Раніше "Дивогляд" розповідав, з якими іменами люди схильні зраджувати своїм коханим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ