Кейт Міддлтон

"Жахливий": новий портрет Кейт Міддлтон здивував її фанатів – фото

Shutterstock

За словами одного з коментаторів, він переплутав дружину принца Вільяма з японською імператрицею

Новий портрет принцеси Уельської, Кейт Міддлтон, прикрасив обкладинку британського журналу Tatler. Про це повідомляє "Дивогляд".

Це витвір британсько-замбійської художниці Ганни Узор, що оспівує сміливість та гідність, був натхненний відеозверненням Кейт до народу з новиною про її діагноз. На картині Кейт зображена під час свого першого державного банкету за правління короля Чарльза III.

"Королева, король, а тепер і принцеса Уельська: обкладинка липневого випуску Tatler 2024 завершує королівський триптих історичного масштабу новим портретом Її Королівської Високості роботи британсько-замбійської художниці Ганни Узор," – йдеться у повідомленні.

Королівські прихильники, проте, одностайно заявляють, що на цьому портреті Кейт зовсім не схожа на себе:

  • "Цей портрет жахливий, серед стількох талановитих художників вони могли б знайти кращого"
  • "Це точно не Її Королівська Високість Принцеса Уельська. Бог знає, хто це, але точно не вона"
  • "Спершу я подумала, що це японська імператриця Масако"

Кейт на портреті можна розпізнати лише завдяки її вбранню – білій сукні від Jenny Packham з кейп-накидкою – одному з її улюблених брендів, а також завдяки тіарі принцеси Діани "Вузлики кохання".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Букінгемський палац оприлюднив перший офіційний портрет короля Чарльза ІІІ, який виявився не менш дивним, ніж Кейт Міддлтон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ