Соловйов

Видав мем за правду: пропагандист соловйов знову зганьбився – відео

Facebook

Глядачів чекала "шокуюча правда"

Відомий російський пропагандист владімір соловйов у прямому ефірі заявив про "вбивство" іранського президента Ібрагіма Раїсі, нібито здійснене агентом Мосада на ім'я Елі Коптер. Про це повідомляє "Дивогляд".

Пропагандист у своїй програмі показав репортаж ізраїльського телеканалу, де обговорювали смерть Раїсі та припускали, що до цього може бути причетний так званий "агент Мосада" Елі Коптер.

Річ у тому, що ізраїльські журналісти у своєму шоу переказали жарт, що поширювався в інтернеті, про "агента Елі Коптера", вигаданий користувачами соцмережі Х, де просто розділили англійське слово "гелікоптер" (Heli Copter).

Хоча цей жарт був очевидним, путініст показав уривок чужої програми іноземною мовою, стверджуючи, що це частина репортажу французького телеканалу. До того ж, російська сторона навіть переклала коментарі журналістів у фрагменті.

"Група ХАМАС повідомляє, що пілот вертольота був агентом "Мосада" і називають його ім'я – Елі Коптер", – йшлося у передачі.

Після цього Соловйов із серйозним виразом обличчя розповів глядачам, що політичне вбивство історично є прийнятним способом боротьби за виживання для Ізраїлю.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як пропагандиста соловйова висміяли за обіцянку воювати за Ізраїль.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ