Річард Гарт

Поліція погрожувала заарештувати чоловіка через його тату на животі – фото

Richard Hart, SWNS

"Ми трохи посперечалися – мені довелося носити футболку до кінця відпустки"

В Іспанії поліція погрожувала арештом британцю через його татуювання на животі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

У свої 40 років, Річард Гарт, 60-річний власник бару на пенсії, вирішив набити непристойний малюнок – оголену жінку із розставленими ногами.

Він сказав, що якби отримував по фунту за кожного, хто просив сфотографуватися з ним, тоді британець був би дуже багатим. Втім, це татуювання не подобається правоохоронцям.

"У Бенідормі, коли було дуже спекотно, я зняв футболку, і тут двоє поліцейських сказали, щоб я прикрився, або вони одягнуть на мене кайданки. Ми трохи посперечалися – мені довелося носити футболку до кінця відпустки", – поділився Гарт.

Річард Гарт
Річард Гарт
Фото: Richard Hart, SWNS

Ідею для цього малюнку він взяв із татуювання, яке було у його брата, і подумав, що "може піти ще далі".

"Це трохи непристойно, але мене це ніколи не турбує", – зазначив він про татуювання, яке вже два десятиліття прикрашає його живіт.

Партнерка Гарта, 66-річна Кей Рітчі, та його діти – 38-річна донька Мелісса і 35-річний син Алекс – не проти цього малюнку. Однак він зізнався, що йому доводиться приховувати це перед онуками.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як дружина дізналася про зраду коханого завдяки тату.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ