Прапор Ямайки

На Ямайці матір викинула немовля з вікна, бо посварилася з коханим

Engin Akyurt / Unsplash

5-місячна дівчинка впала з третього поверху на бетон

25 лютого правоохоронні органи Ямайки висунули звинувачення 27-річній жінці у вбивстві її 5-місячної доньки, яку вона скинула з даху в кінці минулого року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Associated Press.

Згідно з прес-релізом поліції, інцидент стався на початку грудня, коли жінка перебувала вдома разом зі своїми родичами та партнером. Після відмови її партнера обговорювати їхні відносини вона втратила самоконтроль та вийшла з кімнати, взявши з собою дитину.

За повідомленням поліції, після цього вона піднялася на третій поверх будівлі та кинула свою доньку Дестіні на бетон внизу. Малечу негайно доправили до лікарні, але на жаль вона померла.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що аналогічний інцидент трапився у Китаї, де було страчено пару за викидання двох дітей з вікна висотки. Суд встановив, що вони зімітували нещасний випадок, кидаючи дітей з вікна житлового будинку у місті Чунцін, намагаючись почати життя заново та заснувати нову сім'ю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ