Прапор Румунії

Румунія відкликає свого посла в Африці через расизм: що сталося

Pixabay

Новий дипломатичний скандал

Румунія вирішила відкликати свого посла в Найробі (Кенія), бо той дозволив собі расистське висловлювання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Kenyan Foreign Policy.

26 квітня в офісі ООН в Найробі відбулися переговори зі східноєвропейською групою дипломатів. Під час них посол Румунії Драгош Віорел Тігау побачив поблизу чорну мавпу та сказав: "Африканська група приєдналася до нас".

На думку деяких з присутніх, ці слова є зневажливими та нечутливими, а тому африканські дипломати почали вимагати, щоб дипломат перепросив письмово та публічно. Згодом у МЗС Румунії теж попросили вибачення за слова посла.

"МЗС Румунії глибоко шкодує про цю ситуацію, просить вибачення в усіх постраждалих і рішуче відкидає і засуджує будь-яку поведінку і ставлення, несумісне зі взаємною повагою", – заявили у міністерстві.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Нігерії заборонили зніматися у рекламі іноземним моделям.

Дивіться також відео 5 каналу: Українці в радянському кіно завжди скупі і хитрі. Як принижували у фільмах українців. Насправді з...

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ