Прапор Нігерії

У Нігерії заборонили зніматися у рекламі іноземним моделям

Shutterstock

Найпопулярнішими у країні були світлошкірі моделі з британським акцентом

У Нігерії з жовтня цього року запроваджується заборона на використання для озвучування та зйомок у рекламі іноземних моделей. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Times.

Внаслідок цього Нігерія стане першої країною у світі з подібним правилом. Місцевий уряд здійснив це у рамках "політики розвитку місцевих талантів".

Зокрема, президент Асоціації рекламних агентств Нігерії Стів Бабаєко стверджує, що в країні серед молоді з'явилося "нове почуття гордості". Також він заявив, що місцеве населення негативно реагувало на іноземних моделей у рекламі, а тому заборона не протирічить національним інтересам.

"Якби ви подивилися рекламні ролики 10–20 років тому, я сказав би, що в них було майже 50 на 50 іноземних осіб, і всі голоси за кадром були з британським акцентом. Нас близько 200 млн. Ви хочете сказати, що не змогли знайти місцеві моделі для реклами?", – додав він.

Зазначимо, що навіть зараз компанії у Нігерії зобов'язані платити тариф у розмірі 100 тис найр (близько $240) за кожну використану в рекламі модель з іноземної держави. Найбільш популярними у цій країні вважаються світлошкірі моделі з британським акцентом, але вже з жовтня ситуація кардинально зміниться.

До речі, також "Дивогляд" розповідав, що на Тернопільщині жінка витратила майже 1,3 млн грн на поради від екстрасенса.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ