Києво-Печерська лавра

В УПЦ мп заявили, що підрив Каховської ГЕС пов'язаний з виселенням московського патріархату з Лаври

uk.wikipedia.org

Міністра культури Ткаченка назвали "культурфюрером" і "другом кадирова"

Архієпископ УПЦ мп Іона (Черепанов) заявив, що підрив рашистами Каховської ГЕС нібито є "карою божою" за виселення московського патріархату з Києво-Печерської лаври. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

Архієпископ завуальовано назвав "культурфюрером" і "другом кадирова" міністра культури Ткаченка. Судячи з усього, це натяк на інтерв'ю 2011 року, записане з путіністом.

"Мимоволі починаєш вірити різним пророцтвам, пов'язаним із закриттям Лаври. Початок "віджиму" – і відразу повінь у Києві; наказ "культурфюрера" – трагедія в Каховці. Що ж буде, якщо "друг Кадирова" зможе припинити молитву в Саду Богородиці (Лаврі – "Дивогляд")", – написав Черепанов.

Згодом він додав у коментарях, що чиновники Міністерства культури – "союзники" окупантів у Кабінеті міністрів.

Раніше опитування показало, що більшість українців підтримують виселення УПЦ мп з Києво-Печерської та Почаївської лаври.

Дивіться також відео 5 каналу: Гинуть тварини, поля перетворюються на пустелі - наслідки підриву на Каховській ГЕС. Як реагує світ?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ