Петр Павел

Президент Чехії зустрівся з дівчинкою, якій плювали в обличчя за те, що вона українка – фото й відео

відкриті джерела

"Це ганебно"

Президент Чехії Петр Павел зустрівся з українською дівчинкою, якій плювали в обличчя за те, що українка. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Twitter.

Цього тижня у соцмережах з'явилося відео, на якому діти у Чехії плювали в обличчя дівчинці та знущалися над нею іншими способами. Це сталося після того, як у дівчинки спитали, звідки вона, на що вона відповіла, що з України. Також дитині казали, що росія – велика та найсильніша країна.

"Я засуджую знущання, приниження та насильство в школах в цілому. А у випадку з дитиною, яка через війну була змушена покинути свою країну та друзів, і якій ми надали безпечний притулок, це особливо ганебно. Я ціную реакцію школи та батьків, а також той факт, що були вибачення. Але шрами на душі залишаться", – заявив він.

Окрім цього, за українку заступилися міністр внутрішніх справ і голова урядового руху STAN Віт Ракушан і міністр освіти Мікулаш Бек (STAN). Відео також відмітив колишній посол України в Чехії Євген Перебийніс, за словами якого діти інтерпретували думку дорослих.

Раніше ми розповідали, що у Чехії чоловіка судитимуть за підтримку геноциду українців.

Дивіться також відео 5 каналу: Українці в радянському кіно завжди скупі і хитрі. Як принижували у фільмах українців. Насправді з...

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ