Прибирання

Жінка після прибирання несподівано вирішила розлучитися з чоловіком – що вона дізналася

Shutterstock

Вони були у шлюбі майже 20 років, але тепер чоловік у в'язниці

У Великій Британії жінка під час прибирання дізналася шокуючу інформацію про свого чоловіка, після чого вирішила подати на розлучення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Wales Online.

Енн (ім'я змінено) прибирала у фургоні, під час чого помітила кілька дисків. Вона вирішила подивитись що на них записано і дізналася, що її чоловік таємно знімав на камеру молоду жінку в душі.

Фото подібного характеру було дуже багато. Попри майже 20-річний шлюб, британка повідомила про це поліцейським, які провели обшук у фургоні.

Виявилося, що у 73-річного чоловіка Енн було понад 1000 непристойних зображень дітей. Зокрема, 46 знімків у категорії A – найсерйозніших, а також 52 – у категорії B, 1205 – у категорії C та 684 екстремальних порнографічних зображення за участю тварин.

Його злочини охоплювали період від 2002 до 2018 року. У підсумку він постав перед судом, де йому призначили 16-місячний тюремний термін.

Чоловік зізнався у вуаєризмі – підглядання за сексуальним актом, актом дефекації, сечовипускання з метою одержання статевого задоволення. Це вважається патологією психіки лише у випадку, якщо це нав'язливий стан, який витісняє інші форми статевого життя.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що мультимільйонер приховує своє багатство від рідних і орендує "фейкову" квартиру.

Дивіться також відео 5 каналу: мОСКОВІЯ ГОРИТЬ, ТОНЕ і ПРИПАДАЄ ПОПЕЛОМ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ