Акула

У Єгипті закрили пляжі Червоного моря через загибель 2 жінок після нападу акули

Shutterstock

Фахівці встановлюють "наукові причини та обставини" трагедій

На узбережжі Червоного моря у Єгипті дві жінки загинули після нападу акул, а тому на курорті вирішили закрити всі пляжі в цьому районі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun Daily.

Так, перший напад хижака трапився у місті Хургада. 68-річна жінка з Австралії, яка жила в Єгипті вже 5 років, стала жертвою атаки акули, яка відкусила їй руку та ноги. Туристці вдалося виплисти на берег, де їй надали медичну допомогу у лікарні, але у підсумку вона померла через отримані травми.

За кілька годин після цього у цьому ж районі виявили тіло румунської туристки, якій було приблизно 40 років. Обидві трагедії сталися в межах 600 метрів один від одного біля узбережжя Сахл-Хашиша.

Внаслідок цього губернатор Червоного моря Амр Ханафі наказав закрити всі пляжі в зазначеному районі. Наразі фахівці встановлюють "наукові причини та обставини нападу", а також "причини поведінки акули, що призвели до інциденту".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Туреччині російським туристам дякують за фінансування Байрактарів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ