Суд

Називав "гарматним м'ясом": українця оштрафували на 178 тис грн, бо він ображав ЗСУ

Shutterstock

"Герой" бажав смерті захисникам України

На Дніпропетровщині покарали 22-річного Захара Палантіна, бо той ображав українських військових. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 368.media.

Нагадаємо, що у березні мешканець Кривого Рогу побажав смерті українським військовим, бо ті зупинили його на блокпості для огляду автомобіля.

"Я вважаю, що таке м'ясо гарматне має вмирати... негідно жодної поваги, заохочень. Бажаю йому тупо здохнути в муках", – казав тоді він.

Також чоловік не підтримував патріотів і казав, що готовий жити з окупаційною владою. Згодом правоохоронці встановили особу "героя" – ним виявився блогер Захар Палантін, який після цього вибачився та визнав свою провину. Також його авто вилучили на потреби тероборони.

Однак, на цьому покарання не закінчилося. Так, у червні суд виніс вирок і зобов'язав українця виплатити штраф у розмірі 178,5 тисяч гривень, а також 5,6 тисячі гривень за послуги експертів, після чого Палантіна відпустили.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині у ямі знайшли побиту і заміновану собаку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ