Захар Палатін

Українця, який назвав ЗСУ "гарматним м'ясом", жорстко покарали – відео

Фото з соцмереж

"Хочу сказати, що був неправий"

Мешканця Кривого Рогу, який критикував українських військових, знайшли та вилучили його авто на потреби територіальної оборони. Про це повідомляє "Дивогляд".

22-річного "героя" звуть Захар Палатін. Нещодавно він назвав українських захисників "гарматним м'ясом" та побажав їм смерті.

Чоловік пишався тим, що ніяким чином не допомагає ЗСУ. Однак, незабаром чоловіка знайшли, та він сказав наступне:

"Хочу сказати, що був неправий. Через дурість дуже образив людину, військовослужбовця. Готовий понести відповідальність за свої слова, вчинок. Нікого не звинувачую, ніхто більше мені не допомагав, тому вибачаюсь, щиро перепрошую"

Наостанок у Захара запитали, чи піде він в армію, на що той, без особливого ентузіазму, погодився. Також відомо, що його автомобіль вилучили на потреби територіальної оборони.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії пропагандисти вважають, що Чорнобаївка знаходиться на Київщині у "трикутнику".

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ